19 Aralık 2012 Çarşamba

20 Aralık Perşembe Futbol Yoruları


Es-Es KAYBETMEZ.


562 TRABZONSPOR-ESKİŞEHİRSPOR 0/2

LİGDE OYNADIKLARI MAÇTA ESKİŞEHİR ŞOV YAPMIŞTI VE BOL GOLLÜ BİR KARŞILAŞMA OLMUŞTU TRABZONSPOR İSE KASIMPAŞAYI ZAR ZOR GEÇMİŞTİ. ESKİŞEHİRİN HÜCÜM HATTI ÇOK FORMDA ÖZELLİKLE  İSTEKLİ VE TEMPOLU ESKİŞEHİR KARŞISINDA TRABZONSPOR DAYANAMAZ AMA GARANTİ İÇİN 0/2 ÇİFTE ŞANS DİYORUM.

563 GRÖNİNGEN-AJAX MS2

AJAX İLE GRÖNİNGEN ARASINDA OYNANAN 10 MAÇ TA AJAX 1 BERABERLİK 1MAĞLUBİYET 9GALİBİYET ALMIŞ VE AJAX LİGDE 7 MAÇTIR PUAN KAYBETMİYOR GRÖGİNGEN GÜÇLÜ RAKİBİ KARŞISINDA DİRENEMEZ  AJAX AFFETMEZ MS2 OLUR.

567 SOCİEDAD-SEVİLLA 2-3GOL

İKİ DENK TAKIMIN KARŞILAŞMASI NE OLUCAĞINI KESTİRMEK ZOR AMA 2-3 GOL TERCİHİ DENENEBİLİR.


566 ESPANYOL-DEPORTİVO LA CORUNA    ALT

LİGİN DİBİNE DEMİR ATMIŞ İKİ TAKIM EV SAHİBİ OLMANIN AVNTAJI ÖNEMLİ FAKAT GOL BULMAKTA ZORLANAN TAKIMLAR İÇİN NE DENEBİLİR Kİ ALT DİYECEM TABİKİ NE DİYEM MAHMUT MU DİYEM.565 XEREZ - VİLLAREAL  MS2

XEREZ ÇOK DENGESİZ BİR TAKIM NE YAPACAĞI BELLİ OLMUYOR VE JORİ MORİ DE TAKIMIN KÖRÜ GİDİŞİNE SON VEREMDEDİ AMA VİLLAREAL İN BİR AMACI VAR ESKİ GÜNLERİNE GERİ DÖNMEK VE LA LİGA DA YARIŞMAK VİLLAREAL YENER DEMEK İSTİYORUM MS2

564 VALLECANO LAVENTE 2-3 GOL

İKİ TAKIMDA GOL BULMAKTA SIKINTI ÇEKMİYOR ÖZELLİKLE VALLECANO ŞUT ATMAYI SEVEN BİR TAKIM VALLECANO DA 2. KALECİ GÖREV YAPCAK  VE 32 GOL LE LİGİN EN ÇOK GOL YİYEN TAKIMLARINDA BİRİ BU MAÇTA 2-3 GOL MANTIKLI.

0 yorum:

Yorum Gönder